PROJELER

TREPAŞ’TAN “BİR ÇİFT MUTLULUK” PROJESİ

“BİR ÇİFT AYAKKABIDAN MUTLU YÜZLERE”

geri dön

İbrahim Çeçen Vakfı ile her yıl yüzlerce üniversite öğrencimize burs imkanı sağlanmasının ardından bu kez de TREPAŞ olarak “Bir Çift Mutluluk” Projesi ile Trakya bölgesinde ihtiyaç sahibi toplam 1000’i aşkın öğrenciye ayakkabı yardımında bulunuyoruz.

IC Holding bünyesinde TREPAŞ olarak, Türkiye’de ve özellikle Trakya’da gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımlara ek olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yere sağlam adımlarla basmalarını kolaylaştırmak için kolları sıvadık.

Bu kapsamda “ Enerjimiz Çocuklarımız İçin” sloganıyla bir yatırım da çocuklarımıza yapıyoruz. Taşımalı eğitim sistemi ile köylerinden okullarına gitmeye çalışan ihtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencilerimize ‘Bir Çift Mutluluk’ projemiz ile ayakkabı yardımında bulunuyoruz. Bu amaçla projenin açılışı Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesinin Ferhadanlı Mahallesi’nde Ferhadanlı İlk ve Orta Okulu bahçesinde yapıldı.

Açılış törenine, Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Talat Akköse ve Süleymanpaşa Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur ile TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü, TREPAŞ Perakende Hizmetleri Yöneticisi Zeki Çalışkan ve TREPAŞ Personel Müdürü Hülya Akman katıldı. Kaymakam Kamil Kıcıroğlu, törende yaptığı konuşmada TREPAŞ’ın öğrencilere yaptığı yardımın çok anlamlı olduğunu ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur da konuşmasında, kış aylarında öğrencilerin ayaklarını sıcak tutacak bu proje için TREPAŞ yetkililerine teşekkürlerini iletti. TREPAŞ Personel Müdürü Hülya Akman da konuşmasında, TREPAŞ’ın sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, öğrencilere yönelik yaptıkları yardımların hayırlı olmasını diledi. Akman, “IC Holding çatısı altında kurulan İbrahim Çeçen Vakfı ile her yıl yüzlerce üniversite öğrencimize burs imkanı sağlanıyor. Bizim amacımız da bu paralelde TREPAŞ olarak bir çift ayakkabı ile mutlu yüzler görmektir. Umarım minik çocuklarımıza hayırlı olur” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Kaymakam Kıcıroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Akköse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mamur ile TREPAŞ yöneticileri tarafından toplam 112 öğrenciye ayakkabıları verildi.

Süleymanpaşa ilçesinde, taşımalı eğitim gören toplam 355 öğrenciye ayakkabı yardımında bulunulacağı bildirilirken, proje kapsamında Edirne ve Kırklareli illerinde de ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımların devam edeceği kaydedildi. Tören, öğrencilerle birlikte okul önünde hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Enerjimiz Çocuklarımız İçin

IC Holding çatısı altında kurulan İbrahim Çeçen Vakfı ile her yıl yüzlerce üniversite öğrencimize burs imkanı sağlanmasının ardından bu kez de TREPAŞ olarak Trakya bölgemizde bir çift ayakkabı ile mutlu yüzler görmeyi hedefleriyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yere sağlam adımlarla basmalarını sağlamak için kolları sıvadık. Taşımalı eğitim sistemi ile köy ve mahallelerinden okullarına gitmeye çalışan ihtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencilerimize 'Bir Çift Mutluluk' projemiz ile ayakkabı yardımında bulunuyoruz.

GALERİ