İSTANBUL BURSİYER BULUŞMA TOPLANTISI

İSTANBUL BURSİYER BULUŞMA TOPLANTISI

geri dön

IC Vakfı olarak aramıza katılan ve İstanbul’da öğrenim gören bursiyerlerimiz ile IC Hotels grubuna dahil olan Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center’ da “2018 İstanbul Bursiyer Buluşması” gerçekleştirildi. 

Avrupa’nın en büyük kongre merkezi  otelimizdeki buluşmaya katılan bursiyerlerimize, IC Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Çeçen katıldılar. IC Vakfı Müdürü Meral Dinçer’in, Vakıf ve Holding sunumu ile, vakfımızın ve IC Şirketler Grubumuzun faaliyetleri, projeleri, hedefleri anlatıldı. Bütün buluşmalarımızda olduğu gibi her bursiyerimiz için bir rol model olan Kurucumuz İbrahim Çeçen Bey’in yaşamı, başarıları, sosyal sorumluluk ilkeleri ve hedefleri bursiyerlerimiz ile paylaşıldı. 

Sayın Zeynep Çeçen’in IC Vakfı Mentorluk Projesini tanıtıcı konuşması ile devam eden buluşmada, İstanbul Mezun Bursiyerleri Avukat Begüm Kaçmaz ve İnşaat Mühendisi Adnan Kaya, IC Vakfı Gönüllüleri olarak sunumları ile diğer öğrencilere gönüllülük çağrısında bulundular.

IC Vakfı İstanbul Bursiyer Buluşmasına konuk olan Yönetici Eğitmeni Rana Beyaz, “Bir Mentorun Var” başlıklı eğitimi ile güne anlam kattı.

GALERİ